City officials are not ready for surprises! (PHOTOS)

uzhgorod.in  28 September 2013 16:01  44447083 1147832
City officials are not ready for surprises! (PHOTOS)

Community activists met the solemn procession on the occasion of the Day of the City, which finished on Poshtova square. They decided to congratulate the city government in their own way by showing how citizens see the city everyday.

City officials are not ready for surprises! (PHOTOS) (IMAG2305)

More than 10 large-format photographs depicted the sad realities of Uzhgorod: broken roads, out-of-order sidewalks, streets cluttered with advertising, and so on.

City officials are not ready for surprises! (PHOTOS) (IMAG2304)

The organizers wanted to give a few photographs to the Mayor Victor Pogorelov and the Deputy Mayor on issues of architecture Yuri Belyakov. But, unfortunately, the municipality was not ready to take the gift. Bodyguards and policemen surrounded the Mayor, and the activists were forcibly stopped at the entrance. Neither activists nor journalists were let in the great hall, where the council currently continues. There were even outright fights...

City officials are not ready for surprises! (PHOTOS) (IMAG2301)

Now, participants of the events are writing statements to the police and talk with law enforcement officers.

Meanwhile, the concert on Poshtova square continues...

City officials are not ready for surprises! (PHOTOS) (IMAG2308)

Read also

"Radical" rules of communication (VIDEO)
"Radical" rules of communication (VIDEO)
75161822 2163377
5 October 2017 13:28
Townspeople will try to save "Uzhgorod" (Announcement)
Townspeople will try to save "Uzhgorod" (Announcement)
119153191 1154669
31 May 2017 14:09
"Uzhgorod" cinema is being destroyed (PHOTOS)
"Uzhgorod" cinema is being destroyed (PHOTOS)
913153103 1154579
30 May 2017 22:06

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (11)

Ужгородець  29/09/2013 1:13 pm

К сожалению власть не может решить проблемы города тогда когда не поступают деньги в бюджет города!! А Щедею и его дебилам нечим занятся вот и устраивают цырк на праздник.. Как ктото правильно заметил скоро будет конкурс " пни активиста и заработай кучу лайков"


Игорь Баран  28/09/2013 11:53 pm

Ню Йорк, - це такий Йорк, що голий ? романтично ...


Вася  28/09/2013 7:46 pm

Як треба не поважати своє місто, щоб позганяти таких небритих і немитих борців за правду.


Сергій Іванович  28/09/2013 7:45 pm

Хоч хтось відкриє меру реальний стан міста. А то таке відчуття ніби він живе не в Ужгороді а десь в Ню Йорку. Для наших депутатів все добре і для мера теж. Реклама є, відкати отримують, землю дерибанять. Покращення для них вже давно реальність! А ми з вами досі все мовчки терпимо. Добре що молодь не боїться сказати правду! Дякуємо Вам!!!


Корзо  28/09/2013 6:30 pm

Диба, сховайся і не смерди, не псуй св'ято. Закрийте клоуна на 15 діб, а потім на 3 роки за організацію безладів та псування майна перед ОДА 27 вересня.


ungvarskiY  28/09/2013 5:42 pm

громадянин: Вірте чи ні, але мене особисто, та й багатьох інших, задрали вже ці всюдисущі громадські активісти, правозахисники, журналісти і тому подібний зброд бездєльніків. Людям просто нічим зайнятись, зробили би якусь дійсно важливу справу - парк прибрати, комусь з одиноких стареньких помогти, варіантів безліч. А ні. Виступати, писати гнівні статті, коментарі в соцмережах, хуліганськими вчинками займатись - оце максимум на що вони годні. Фу!


громадянин  28/09/2013 5:26 pm

ungvarskiY - схоже, що Ви ідіот, або хочете таким здаватися.
Миколв Степанович - журналісти і активісти для того і існують, щоб вказувати владі на недоліки. А "позитивно та мирно налаштовані люди котрим дійсно є що запропонувати міській владі" пропонують, як правило, цій владі відкати.


ungvarskiY  28/09/2013 5:11 pm

Пора створити групу на фейсбукови - "Копни в сраку громадського активіста"!!!


555  28/09/2013 4:58 pm

Нищета стоит за 20 грив


Миколв Степанович  28/09/2013 4:57 pm

Питання як до журналістів котрі підготували цей матеріал так і до "Активістів-терористів"!
Що цими вибриками ви хочете добитися? Якщо в місті є проблеми то ви думаєте, що про них міська влада не знає??? Чи ви гадаєте, якщо будете влаштовувати "маски-шоу", кидатися в очі, кидати яйцями як Щадей, викладати ці фотографії перед офіційними делегаціями з інших міст та країн - щось змінете на краще... Ні не змінете - це не конструктив, це беспредел! А ще ви ганьбите наше місто перед європою, як ті дурепи з феміністки!!! Знаєте, зло завжди породжує зло, чим більше виливати бруду на міську владу тим жосткіше буде фона ставитися до журналістів! І під горячу руку потраплять, що справді погано, ті позитивно та мирно налаштовані люди котрим дійсно є що запропонувати міській владі. Ті мешканці міста котрі можуть вести діалог про проблеми міста та їхне вирішення, конкретні пропозиції.


ungvarskiY  28/09/2013 4:47 pm

Задрали вже всіх ці бездєльнікі - "громадські активісти"!!!

Total 11 comments
]]>