Schoolchildren's riot will continue on Wednesday

uzhgorod.in  28 October 2013 13:13  72149354 850115
Schoolchildren's riot will continue on Wednesday

Students with banners made another honour round in the city and then, chanting "HO-LI-DAYS!", began to slowly disperse. 

The participants of the meeting on Poshtova square agreed to meet again on Wednesday, October 30, at 9.00 in the same place. On the same day, there will be the meeting of the executive committee, which will, probably, consider the issue of holidays.

As we reported, the mayor refused to convene an extraordinary meeting of the executive committee.

Meanwhile, parents in social networks report that teachers in schools are taking "punitive" measures: identify protesters and find out the reasons why students were absent from school. 

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (8)

Мамама  30/10/2013 10:51 am

Дивишся, читаєш і думаєш, чому ми батьки спокійно здаємо гроші на ремонти класів і шкіл, ремон опалювальної системи, нові вікна, парти, стільці та шкафчики, шкільні підручники і т. п. По нашим міським школам і садочкам водять делегації, а міська влада розказує як Вона багато зробила і робить. Але ми всі знаємо, що стан освітніх будівель в більшості підтримується за рахунок батьків та колективу закладу, а не за бюджет міста - «Ми (батьки) маємо розуміти». І те що вони не розвалились персональна заслуга кожної родини де ріс, або росте школяр. Якщо ми мовчимо, слава Богу що діти не мовчать. Чому вся Україна може собі позволити канікули дітлахам, а Закарпаття (як не самий холодний регіон) ні? Думаю відповідь кожний сам дасть.


Super Mario   29/10/2013 2:21 pm

Шановні школярі!
На чорта ви лізете з перед батька в пекло? В вас канікули не забоали, а перенесли! Нащо робити бунт?
І не потрібно скаржитись що ви сильно втомились. Бо ніфіга:) ніфіга ви не учитесь, а як скандалити так зразу і всі.


Провокаторша  29/10/2013 9:15 am

Утром по первому российскому каналу показывали наш горсовет и митингующих. Витька пиарит Ужгород,аж в Москве засветились))))


Ужгородка  28/10/2013 7:09 pm

Я поддерживаю учащихся.
Надо честно признать , что подрасло новое поколение. И сегодня оно дало реальную оценку власти. Это уже ветер перемен в обществе. А что касается "карательных" операций, то есть в школах родительские комитеты , которые могли бы взять на себя функции урегулирования, а не только сбора денег.


Адміну  28/10/2013 5:41 pm

До чого закликаєте школярів? Не пишіть дурне, нічого НЕ продовжиться, продовжиться навчання.


gingercat  28/10/2013 3:39 pm

если родители в курсе почему и где был их пребенок- какие карательные меры? записка родителя с обьяснением, или по семейным обстоятельствам- и пусть попробуют покарать((( страна ужасов(


Pavel  28/10/2013 1:35 pm

4) Дуже шкода що Закарпатське (або в даному випадку Ужгородське) керівництво так "некоректно" приймає рішення. Якби вони вирішили і завчасно попередили (і саме головне обгрунтували), то ніяких бунтів не було б ... Та навіть якщо б спробували вийти і пояснити своє рішення... але ж чомусь не вийшли?

5)Дуже цікаво подивитися в якому ракурсі цю новину покажуть на телеканалах 1+1 та ICTV (ці телеканали були присутні на події, але нажаль інтервю вони брали у людей схожих на ромів, з якими потім і асоціюється наше Закарпаття)


Pavel  28/10/2013 1:34 pm

1) Школи в любому випадку приймуть якісь "каральні" міри, інакше їх самих покарають (хоча мені здається їх в любому випадку покарають)

2) Радує те що молоде покоління вміє відстоювати свої права, але бентежить факт що їх до цього дуже добре підготували (з юридичної точки зору). Дуже шкода що вони не розуміють що роблять, це тривожний дзвіночок який треба сприйняти серйозно.

3) Завтра школярі знову вийдуть на мітинг, тому що вони будуть хоть проти чого мітингувати лиш би не йти на уроки

Total 8 comments
]]>