In Uzhgorod, they have suddenly canceled autumn holidays

25 October 2013 14:09  248049148 3849909
In Uzhgorod, they have suddenly canceled autumn holidays

Another surprise from the City Council - parents complain: they canceled autumn holidays without notice!
Uzhgorod resident Olga Pavlova wrote in facebook:

"The child burst into tears at school and refused to eat dinner. Half of first-graders in our form also cried, because they could not (and still can not) understand why this morning everyone was saying, "Hooray, you will have a holiday", and at the end of the last school day of the first quarter, everything changed and there will be no autumn holidays at all. Because you can not explain the child that the government and the Mayor do not care that the kids are tired, that they, after all, have been waiting for this break, that it is their legal holiday, that the parents have their own plans, and that the absence of promised and long-awaited holidays is the desire to save. But you can not save on that! Gather a council of physicians, psychologists and teachers, and then make conclusions about harmful consequences of such decision. Do you want to save? Cancel fireworks on the City Day and New Year and several other similar unnecessary whims!    I am making an official statement: if I see that for my child it is really a tragedy (and, according to the teacher, it looks that way), then will I arrange holidays on my own. No school until November 4. Unlike the others, I keep my promises."

Let's see what the reaction of the authorities will be like (or whether, actually, there will be at least some answer and explaination of the situation.) 

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (38)

Мирослав  29/10/2013 2:52 pm

Ето просто издевательство!


Сашко  28/10/2013 10:18 pm

Мер Погорелов гвалтує дітей?
Я був також на засідані сьогодні в міські раді, коли одна мама запитала міського голову Погорєлова чому він "гвалтує" їхніх дітей ???!! на що відповіді не отримала , а вона знову запитала чи не важає він гвалтуванням знущання над дітьми доводячи своїми "сонячними" рішеннями до сліз діток»


Вася  28/10/2013 10:10 pm

потому что мер у нас гавняний, купленный вашими же голосами.

А зачем надо кого-то вообще контролировать на митигнах ?? на то они и митинги !!

а активисти типа Грегора, Щадея, Буланова и т.д. считаю молодцы что подержали чем смогли нас , что не кинули детей на произвол власти, которая так поиздевалась над ними..

Кто то постоянно из барыг Погореловских пишет про изнасилование циганами, раздувая межетническую войну, а че Вы не напишете 0 как мер Погорелов "насилует" детей, - и это дословно из слов родителей до мера, присутствующих сегодня, на собрании в горисполкоме


Оксана  28/10/2013 10:00 pm

«У нашых детей есть свое мнение , у них есть ПРАВА, они СВОБОДНЫЕ ЛЮДИ и должны боротся засвои права ! Потому что они государству НЕНУЖНЫ !!!»


...  27/10/2013 10:00 pm


Петро 27.10.13 14:11
Сидять та пишуть усяку фуятину 2-3 дебіли Кожні зо секунд . Вони навіть дітей не мають та не розуміють про що мова . А баба Яга проти. ! Не хочеш йти до школи не іди та не звизди у зиму підеш вчитися на Різтво .!!!!!!!!*

Пітеш на Ріство ГЕНІАЛЬНО


Петро  27/10/2013 2:11 pm

Сидять та пишуть усяку фуятину 2-3 дебіли Кожні зо секунд . Вони навіть дітей не мають та не розуміють про що мова . А баба Яга проти. ! Не хочеш йти до школи не іди та не звизди у зиму підеш вчитися на Різтво .!!!!!!!!


Ужгорода  27/10/2013 1:54 pm

Добре Тим ко iде на 3-4 днI на Канари. З дiтями . а я рада що до школи пI йдуть там I x. Накормлять. бо дома. IСти нема. грошей нема ! Добре зр обили. для бiдного .


михаил  27/10/2013 10:40 am

Да здравствует независимость от УМА ! Гнать их.


валерий  26/10/2013 8:44 pm

И как понимать мера который чмо не может решить кто ему дал разрешение отменить каникулы в школах. Это одно и тоже что послать министра на ... Это министерство решает и наверное не одно быть каникулам или нет. И скажите когда это так возможно что бы вся страна отдыхала, а Ужгород особенный и меру новую хату построит или как?


34  26/10/2013 7:53 pm

в отставку горсовет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! имбицилы!!!!!!!!


посетитель   26/10/2013 4:59 pm

Мер должен думать как заработать деньги и обеспечить функционирование города. У нас в городе мер додеребанивает. Сколько создано в городе предприятий, сколько инвесторов вложили в инфраструктуру. Естественно налогов нет!!!, поэтому нет и зарплат, нет и каникул, будим экономить на здоровье детей. Интересно кто считает бюллетени по здоровью, хронические заболевания и в какую копейку это выльется. Да забыл. На «Поющие труси», щоу-пиры бюджет имеет деньги.


Т.В.О.  26/10/2013 2:26 pm

Уважаемые ужгородцы! Решение об отмене осенних каникул в горисполкоме ПОДДЕРЖАЛИ все директора школ Ужгорода и их представители. Предлагаем таких директоров школ вместе с руководством образования города уволить с работы. 20 школа за это уже гонит бывшего банковского афериста Комарницкого. Отличный пример к действию родительських комитетов других школ Ужгорода.


VIKTOR  26/10/2013 1:11 pm

МЭР - вафлюга, которому наплевать на всех в этом городе. Деньги из гор.бюджета транжирят направо и налево. Фонари днём горят на набережной и на мосту - вот ЭТО экономия. Конченные!!!!! Горите в АДУ, ЧЕРТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Валерія  26/10/2013 12:25 am

Володимир,я навчаюся в спеціалізованій школі-інтернат і ніякого додаткового тижня на зимні канікули не буде,адже ми маємо навчатися. І взагалі влада не мала права позбавляти нас нашого законного відпочинку


Валерія  26/10/2013 12:22 am

Ксенія,просто ті люди,що сидять в Ужгородській Раді можуть позволити своїм дітям навчання вдома(це коштує більше 10000 гривень),а ми звичайні учні і працівники шкіл ждя них просто,як іграшки


Володимир  26/10/2013 12:20 am

а як вам це "Як повідомляли «Коментарі», влада Ужгорода та Закарпатської області ухвалила рішення про перенесення осінніх канікул у школах на зимовий період. Таке рішення прийнято у зв´язку зі сприятливими погодними умовами та зверненнями керівників навчальних закладів міста.

Нагадаємо, у ряді міст України з 28 жовтня у школярів починаються осінні канікули.
http://chernivtsi.comments.ua/news/2013/10/25/180712.html


Ксеня  26/10/2013 12:02 am

Шановна Валеріє! на жаль я не навчаюсь, а навчаю!і ми ,учителі , так само які наші учні ,потребуємо відновлення сил для продуктивної праці! напевно Ви мене неправильно зрозуміли, але я мала на увазі те,що людський ресурс у цьому питанні не береться до уваги!все давно вирішили без урахування думки батьків та учителів.Повірте, ми стомилися від експериментів, які проводяться над Вами,учнями, та та над нами,учителями!
P.S
Справді дуже сумно сьогодні було дивитися на учнів ,особливо на учнів початкової ланки!


Юлиана  25/10/2013 10:35 pm

Я мама першокласниці,казати що у дитини був шок,це мабудь нічого не казати.Ми так чекали цих канікул,щоб не тілки відпочити,а й підлікувати здоров*я.Діти хворіють,а з нашою новою дибільною програмою попробуй тут пропустити школу,потім до ночі доведеться сидіти за уроками,щоб наздогнати.Я обурена.І відміняти своі плани не збираюсь.У НАС КАНІКУЛИ!!!!!!!.


Валерія  25/10/2013 10:32 pm

Шановна Ксеня,мені цікаво чи ви так само як я навчаєтеся?? якшо ні,то ви не можете зрозуміти тих учнів ,яким відмінили канікули!


Я - гостю  25/10/2013 10:24 pm

На вчерашней сесии депутаты такого решения не принимали. Это ледидовско-погореловский беспредел, протащенный сегодня через внеочередной исполком в составе 5 человек


Ксеня  25/10/2013 10:23 pm

Шановні ужгородці! канікул не буде не тільки у Ваших дітей,але і всіх школярів Закарпаття!Нікого не турбує фізичний стан школярів,їхній біоритм і т.д. Всі економлять на енергоресурсах!Якщо давали вибирати обласним держадміністраціям-то наше Закарпаття звичайно вибрало економію,бо витратили наліво і направо все,що можна.А те , що повідомили про це дуже пізно, це теж не просто так.Якщо це було б зранку, то телефон гарячої лінії міністерства був би гарям справді.А так середина робочого дня, поки дійде інформація до всіх то вже буде й кінець робочого.А те , що збираються переносити вже було видно з "Згідно з міністерським рішенням, моніторинг буде проведений у період з 12 листопада по 12 грудня цього року, а офіційною причиною його перенесення стали зміни графіку проведення учнівських канікул в окремих регіонах."http://osvita.ua/school/monitoring/37357/ опублікованому 14 жовтня. Невже в інших регіонах не хочуть зекономити?


Олена  25/10/2013 9:36 pm

Моя дитина тоже не буде ходити в школу наступного тижня. Останній тиждень вставала до школи тільки тому, що знала, що це останній тиждень перед канікулами, робила величезні зусилля і старанно виконувала всі завдання, щоби на канукули піти без "хвостів" або незадовільних оцінок. Ми маємо заздалегідь заплановані та заслужені сімейні плани відпочити. На батьківський зборах на початку року нас чітко проінформували про дати канікул протягом всього навчального року. Я вважаю, що це законна відпустка дітей і ніхто не має право її забирати, це все одно що безпідставно відкликати дорослу людину з відпустки - то це буде вважатися порушенням трудового законодавства. А от права наших дітей чомусь можна порушувати без наслідків для ініціатора такого рішення.


гость  25/10/2013 9:24 pm

Безпредел по Ужгородски! Другими словами это решение городской власти назвать нельзя. Что это за самоуправство? Кто Вам, «уважаемый мер» и Вам депутаты городской власти, дал право лишать детей, их законного права отдохнуть в положеное время. В понедельник все фамилии избранных нами же депутатов,которые учавствовали в данном аморальном решении, будут выложены в сеть, чтобы народ узнал за кого голосовал и чтобы больше не повторял свою ошибку.Сегодня тысячи детей со слезами провожали, ещё с утра наполненый позитивом и прекрасными фантазиями на предшествующую неделю, день.Вы ни когда не отмоетесь от этих слёз, если не отмените своё решение. Ведь никто даже и не подумал о детях, которые учатся в первых классах,какая для них это нагрузка.И вообще о какой економии идёт речь,в каждом принятом годовом бюджете забита статья на отопительный сезон. У вас не хватает денег? Тогда этим вопросом должны заняться соответсвующие службы.Но почему надо економить на детях? Это же ...


Натали  25/10/2013 9:13 pm

Респект маме которая выразила эту проблему.....у моего ребенка тоже стресс ...и слезы на глазах....мои действия делать репост во всех соц сетях...и с кем бы я не говорила с мамочек....у них все дети подавлены....я тоже за чтоб ребенок отдохнул немного и поддерживаю что лично сделаю самовольно своему ребенку отдых!!!!!!!! я мама и мне больно когда мой сын плачет от недоумения "почему все так к ним не справедливо"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ВК  25/10/2013 9:03 pm

http://vk.com/uzhgorodin - вступайте у групу цього сайту! тут всі новини!


Марія  25/10/2013 8:49 pm

Я згідна з усіма вами. Я учениця 8 класу і теж знетерпінням чекала цих канікул. В мене є молодший братик, з яким я хотіла провести цей час. Також я хотіла підтянути свої знання і відпочити. Коли після 5 урока нам повідомили, що канікули відміняються майже всі у моєму класі плакали. Моя мама дозволила мені не ходити в школу, вона сказала, що сама влаштує мені канікули. Пропоную всім батькам лишити дітей вдома. Можливо цим ми зможемо довести, що канікули дуже важлива для нас річ.


Читач  25/10/2013 8:08 pm

А може задля економії відмінять і літні канікули? Це ж скільки коштів можна заощадити !!!! То крутять той годинник - збивають людям всі біоритми, то економлять на дітях. Скільки можна?!!!!


Валерія  25/10/2013 8:02 pm

Я учениця 9 класу і канікули для мене були довгоочікуваними. Так як через тиждень почнуться міські етапи олімпіад і саме на канікулах я б могла підучити певний матеріал і пригадати безліч тем, які ми вивчали в 8 та в 7 класах. Але сьогодні на 6 уроці нам об'явили,що канікул не буде. Деякі навіть плакали! Адже ми не можемо вчитися цілий семестр без жодних канікул!!! Пан Погорєлов верніть нам наші канікули,у Вас ж є гроші на те,щоб канікули були,ну подумаєте не купите собі іномарку цього тижня!!!!


ВІкторія  25/10/2013 7:28 pm

Пропоную дійсно, не просто писати тут і висловити свою думку, але і звернутися в прокуратуру. Є у нас такий відділ захисту прав дітей. Написати пару заяв від батьків , про порушення прав дітей на відпочинок. Адже наші діти ходять до школи з 6 років! Їх право на відпочинок порушили! Я прошу підтримати і звернутися у прокуратуру. Доречі, діти старшокласники теж можуть написати заяви! Юра, підтримай нас , батьків!


Мама  25/10/2013 6:31 pm

Учителям сказали, что каникул не будет вообще до зимних. А зимой будут три недели из-за экономии. Все учителя поддерживают протест старших школьников и возмущаются. Говорят особенно тяжело шести-леткам. Дети в третьей школе-младшие классы все рыдали тоже.


Юра  25/10/2013 6:07 pm

Я - учень 11 класу, згодом планую здавати ЗНО. Ці канікули я чекав більше за свій день народження. За 2 місяці моя голова може взірватися. Весь час додаткові заняття, домашні завдання, яким нема кінця-краю. Я надіявся, що зможу відпочити, дещо почитати з літератури, підготуватися з тих предметів, які мені потрібні для тестів. І коли мені залишалося дописати 2 абзаци твору на шкільній олімпіаді з української мови, вчителям приходить об'ява про скасування канікул. Всі, всі без винятку вчителі цим незадоволені, а що вже говорити про дітей.
Цей один тиждень був дуже важливий, це як пауза для мозку, а її відібрали в нас. Економити вони хочуть. Хай наші "вельмишановні" високопосадовці менше крадуть грошей з державних видатків та оце буде економія. А економити на дітях, в мене лише один вираз є на цю тему - Наші урядовці традиційно показують свій дебілізм-ідіотизм та волюнтаризм!!! Ідіоти!


мама  25/10/2013 4:56 pm

Не треба нервувати. Своїй дитині я зроблю канікули. Вона просто не піде в школу, а як і заплановано піде відпочивати. І якщо так зроблять всі батьки, то просто не буде кого вчити у школі, і вчителі, думаю, теж будуть нам вдячні.


Стас  25/10/2013 4:51 pm

Вибачте за помилки, пишу з телефона)


Стас  25/10/2013 4:48 pm

Я на 100% погоджуюсь з користувачем "Вчитель"!!! У мене в самого таке враження, що при владі "дебіли" . Адже ж так не робиться!!! В останній день під кінець 6 уроку, коли всі вже хотіли іти додому робиться обява " осінніх канікул не буде... їх перенесуть" ( не знаю навіть на коли їх перенесуть). Найголовніше , що діти вже спланували , що будуть робити на канікулах... Я як учень дуже злий через цю проблему... я от розумію , що люди при владі грубо кажучи насрали на дітей ( вони ж потім будуть казати , що каніку перенесли того , що на вулиці тепло - економія - а ті гроші які вони заощадили заберуть собі)... А от діти початкових класів, вони чекали канікул так , як чекають свій день народження або велике свято! Я думаю , що так не робитьчя і вважаю , що ні за яких обставин і школярів не можна відбирати Канікули!!!


для 777  25/10/2013 4:23 pm

понеділок о 09:00 біля міської ради відбудеться мітинг,ось такий коментар я побачила на іншому сайті.Сподіваюсь,цей мітинг справді відбудеться,і в нас будуть канікули.Ми заслужили


777  25/10/2013 4:03 pm

Дело в том, что враження про владу давно склалося. Меня больше интересует когда у народа терпение кончится.


Ольга  25/10/2013 3:55 pm

Таке рішення ні в які рамки не вкладається, Я сама мама двох учнів і не можу передати вам їхній пригнічений стан у зв"язку з такими новинами . Вони вже кожний день рахували до цих канікул! Сьогодні масово побачила сльози дітей, виходячих зі шкіл. Наша місцева влада навіть не задумовується над тим, який стрес діти отримали в такій ситуації і який вплив це буде для їхнього здоров"я ? І те, що майбутнє покоління нашої держави бачить з дитинства таку неповагу до них і несправедливість . Дуже прикро!


Вчитель  25/10/2013 3:01 pm

Складається враження що у нас у владі одні ідіоти...Як я чув,ходили слухи про відміну канікул ще десь з середи...але навіщо казати відразу?треба про це повідомити в пятницю десь під час 5-6 уроку,зробити дітям і вчителям "невеличкий сюрприз",щоб не думали що "жизнь-маліна".Сьогодні повертаючись додому з роботи бачив як біля 6-ої школи йшли діти на зустріч батькам і плакали,кричали що їм щойно повідомили що канікул не буде...На місці батьків проігнорував би рішення влади,цим показавши що ми не є стадом овець які будуть робити все що забажає товстопузий дядько з пустою головою....

Total 38 comments
]]>