Does infamous Pavley want to concrete all the gardens in Uzhgorod? (PROJECT)

uzhgorod.in  11 October 2013 15:54  71147894 1248650
Does infamous Pavley want to concrete all the gardens in Uzhgorod? (PROJECT)

uzhgorod.in obtained another project of architect Volodymyr Pavley. This time, it seems, it concerns the little garden in front of the medical faculty building.

This is how the notorious "artist" sees the prospects of this corner of Uzhgorod. Obviously, destroying free space on Narodna Square is not enough for him - he wants to cut into pieces and cover with concrete all the green lawns of the city.

We ask relevant services to comment on this fact, and consider this publication a request.

Does infamous Pavley want to concrete all the gardens in Uzhgorod? (PROJECT) (1rqnpO7gYoc)
Does infamous Pavley want to concrete all the gardens in Uzhgorod? (PROJECT) (BNWcdQCdgUw)

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (12)

УЖГОРОД  12/10/2013 4:00 pm

На фото точно не парк Масарика.......так як там поряд є двох поверхова будівля.....щось тут не чисто....і чехи напевно недозволять памятник свій туди-сюди переносити. Може з Пушкіним перепутали))))


УЖГОРОД  12/10/2013 3:56 pm

Краще ззаді будинку на проспекті Свободи 51 залийте бетоном дорогу, а то там не можливо їздити та ходити із-за ям, а так напевно Павлей прикупив собі бетонний завод чи має друга.ось і треба якось осовоїти міські гроші з відкатами.


горожанин  12/10/2013 12:22 am

Любовь к Ужгороду , к сожалению, не гарантирует наличие вкуса. В проекте нет бетона, там есть только шашка. Это раз, Во вторых после установления на площади памятника Шевченко площадь требует кардинальной реконструкции и ее часть перед медфаком тоже. Что плохого в том то там будут лавочки? Что плохого в логически завершенном архитектурном ансамбле? И если кому-то это нравиться - значит, по мнению "спасателей" он не любит свой город?


Ужгородець-Галаго  11/10/2013 11:46 pm

Пропозиція цікава. Люди не повинні ходити газонами, а зараз там протоптані стежки. Та й що поганого у тому, що студенти мали би лавиці, де могли би присісти та тусуватись між парами. Тай ужгородцям це би сподобалось.
Масарика чипати не потрібно вже. А місце для памятника - для Крупки підходяще дуже. Треба там памятник Франтішку Крупці поставити.


Париж - Берлин  11/10/2013 11:19 pm

ужгородка, Ви не праві. Рошен і пам9ятник знаходяться в різних місцях. Сквер Масарека з одного боку дороги на міст, а площадку Рошен хотіли перенести в Ротарійський сквер, з іншого боку дороги. Там і було забетоновано площадку, вона там і досі порожня. Тому переносити Масарека нема необхідності.


ужгородка  11/10/2013 10:51 pm

Наскільки я знаю, перед медфаком був намір поставити погруддя Крупці и перенести туди погруддя Масарика, бо в той сквер, де він зараз хотіла перенести площадку Рошен, так як ділянку, де площадки зараз продали під будівницство торгового комплексу. До речі, чехи цю ідею дуже підтримували в той час, навтіь щось там спонсорували


Вітаючим ужгородцям  11/10/2013 9:56 pm

Якщо всі настільки глибоко в курсі того, що відбувається, то поясніть, що робить пам'ятник Масареку на цьому проекті, коли він встановлений вже в сквері?


ужгородка  11/10/2013 7:50 pm

Так там і так доріжки поперек протоптані. А так будуть ходити як люди, а не як осли. До речі, так цікаво. Цей проект був опублікований ще рік тому. А наші журналісти тільки зараз, як жирафи, зреагували. Вішають на того Павлея всіх собак. І той проект, щи Диба там опублікував - робив не Павлей. А як раз ті специ с Про Убре, які так "борються за арх. спадщину"


Париж - Берлин  11/10/2013 5:46 pm

100% перенести хочуть. Порівняйте пам'ятники
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/e/e1/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B4%D1%8F_%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D1%83_%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%83_%D0%A3%D0%B6%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4_2012.JPG


Париж - Берлин  11/10/2013 5:42 pm

Чому мені здається, що пам'ятник Масареку, а шматок землі вказано вірно - медфак? Зібрались перенести Масарека і забудувати той сквер?


Небайдужий  11/10/2013 4:41 pm

Чомусь оце бажання позбавити й без того практично повністю сірий бетонний Ужгород останніх клаптиків зелені мені видається бажанням проявити власні комплекси, система яких вже давно претендує на абонемент у закладі на Електрозаводській вулиці