Uzhgorod municipal police bother entrepreneurs and prosecutors

Yaroslav Hulan, Staryj Zamok  31 July 2013 12:30  41442088 1242801
Uzhgorod municipal police bother entrepreneurs and prosecutors

Uzhgorod municipal police is the structure invented by former Mayor of Uzhgorod Serhiy Ratushnyak during his term. And the current mayor "inherited" the municipal police. Recently it became known that entrepreneurs complain about the abuse committed by officers of this service. 

At one of the sessions of Uzhgorod city council, two men in white shirts with the words "municipal police" were standing at the entrance. Contrary to the law, they physically prevented people to get to the hall and under unknown grounds checked journalists' IDs. None of the law enforcement authorities still has not responded to the obvious violation...

Recently, Mrs. Tetyana, the co-owner of the store on Svoboda Avenue, also faced the activities of municipal policemen. According to her lawyer Oleksandr Peresolyak, the policemen illegally drew up a report on violations of landscaping rules.

 Mrs. Tetyana suspects that the police officers have repeatedly planted household waste under the door of her store in order to avenge.

  

 Following the complaint of "Velmart" supermarket manager, law enforcement agencies have already checked activities of the municipal police officers. And, as reported by the press service of the Uzhgorod Prosecutor, it was found out that the report on violations of landscaping rules had been drawn up by the municipal police officers in violation of the law. In particular, they did not hand a copy of the report to the store representative and did not explain his constitutional rights. As a result, the decision to impose a fine was canceled at the request of prosecutors.

So, lawyers advise all entrepreneurs: in case of doubt about the actions of municipal police officers, do not afraid to immediately challenge their reports at the prosecutors or in courts.

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (12)

пішта  01/08/2013 12:21 pm

погорелов хрен еще тот за какие шиши покупать форму. Дебил


Розуму б ВАМ  01/08/2013 9:57 am

Ярослав Гулан, "Старий Замок" - чітко написано. Тому усі претензії, шановні, тут не до сайту, а до першоджерела мають бути.
а ще непогано було б грамотнісмть коментаторів підтягнути.
Всі ми люди зі своїми грішками. Хорошо на другого пенять, коль у самого рожа крива.


Йовжико  01/08/2013 9:34 am

Укусило тя. тим ще раз підтвердили не журналісти шушара....


законопослушный йовжик  31/07/2013 5:41 pm

зашевелились, мрази! сами себя сожрете, как пауки в банке!


Йовжіко  31/07/2013 4:36 pm

А щі напишіть на прокуратурі вічно двирі запирті, а й у туалет не пускавуть. Бояться щобизьме сідала їхні своїма гузицями не повимащували, може чогось другого бояться, я уже і незнаву.


Йовжико  31/07/2013 4:33 pm

Про то же муніципали купли форму за свої гроші написалисьте, може напишити про мої труси я їх тоже купив за свої гроші, пів зарплатні віддав, присилайте журналістів я труси покажу.


Йовжико  31/07/2013 4:28 pm

Муніципали купили форму за свої гроші про тото написалисьте, може напишете про мої труси, я їх тоже за свої гроші купив обідно, а ще неапишіть шо у міську прокуратуру вічно двирі заперті тай у туалет не пускавуть. Бояться бизьме своїми гузицями іхні сідала не помастили, а може не тогося бовуть......... хто їх знає.


Йовжико  31/07/2013 4:18 pm

Правду кажете, най про свою шефиню напишуть Маргаретку Мощак, дуже "чесна"


Вася  31/07/2013 4:14 pm

А де ви бачили журналістів, так соплячня одна, якій ще до журналіста дуже далеко Назвіть хоч одного авторитетного, якогоб знали у державі та за їїмежами. Подали фото міських муніципалів, які за мізерні кошти пробують навести порядок у місті, ганьба. На більше мізків нехватае???????????? Напишіть про чиновників міліції, прокуратури, які живуть у триповерхових будинках з басейнами і їздять на останніх моделях авто, при чему придбаних на "одну зарплати" ну що базікали слабо? Одним словом відробляйте свої замовлення та пишіть свої копійочні матеріали, на які мало хто звертає увагу, Балога Вам не поможе бо сам у діірі.


Законопослушний громадянин  31/07/2013 2:43 pm

Ви постійно перекручуєте інформацію і подаєте її в маси, інформацію не підтверджену та неперевірину. Мало того Публікуєте фотографії оброблені у фотошопі написи котрих нічого немають спільного з правдою і ображають честь і гідність людини, конкретної! Біло таке у вас!!! Вами вже давно мала зайнятися міліція за однобічну, субєктивну політику вашої діяльності та викладу матеріалу. І я вам обіцяю, що терпінню вже приходить кінець, скоро я почну сам писати до прокуратури на інтернет видання щодо перевірки поданих матеріалів!!!


Законопослушний громадянин  31/07/2013 2:42 pm

Шановні а вам не здається що вас заносить це попахує самим що не є наклепом на як на міську раду так і на посадових осіб!!!
Що це за закидони - "що в декого з них може з’явитися спокуса «перевірити» підприємців. А якщо «перевірка» не вдасться, – скласти юридично неграмотний протокол". Як що ви змі то падавайте факти а не свої думки бо за слова прийдеться відповідати. А той підприємець котрого ви так яро захищаєте взагалі неадекватна людина! Вона не вміє спілкуватися з людьми взагалі і веде себе не те що по хамськи, просто жодного культурного слова по відношеню до неї застосувати не можу.


Законопослушний громадянин  31/07/2013 2:41 pm

Шановні а вам не здається що вас заносить це попахує самим що не є наклепом на як на міську раду так і на посадових осіб!!!
Що це за закидони - "що в декого з них може з’явитися спокуса «перевірити» підприємців. А якщо «перевірка» не вдасться, – скласти юридично неграмотний протокол". Як що ви змі то падавайте факти а не свої думки бо за слова прийдеться відповідати. А той підприємець котрого ви так яро захищаєте взагалі неадекватна людина! Вона не вміє спілкуватися з людьми взагалі і веде себе не те що по хамськи, просто жодного культурного слова по відношеню до неї застосувати не можу.

Total 12 comments
]]>