In Uzhgorod they are taking away pavement from pedestrians. Again, for a terrace (PHOTOS)

Yaroslav Hulan for uzhgorod.in  26 April 2013 14:13  54434540 735192
 In Uzhgorod they are taking away pavement from pedestrians. Again, for a terrace (PHOTOS)

In the regional center, on Fedynets street near the "Perechynsky" station they are arranging the terrace right on the pedestrian sidewalk.

The terrace is arranged near the building of the "Karaoke Club "Solo".

 Thus, pedestrians will be forced to bypass the terrace by the roadway.

It is currently unknown whether they have permission for the terrace.

 In Uzhgorod they are taking away pavement from pedestrians. Again, for a terrace (PHOTOS) (тераса) (Фото1098)
 In Uzhgorod they are taking away pavement from pedestrians. Again, for a terrace (PHOTOS) (тераса) (Фото1100)
 In Uzhgorod they are taking away pavement from pedestrians. Again, for a terrace (PHOTOS) (тераса) (Фото1099)

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (7)

Самозахват  27/04/2013 1:35 am

Це називається самозахват тротуару, товариші. Захват нашого тротуару! Геть волосаті лапи від громадської території!


Roberto Travolski  27/04/2013 12:27 am

При всем уважении к редакции то что вы пишете полный бред . Прояснив факти и видев план постройки этой терасы , там учлись все хакторы удобства и для ее роботоспособности и удобства как клиентам так и для прохожих. Правописание об обэктах новой постройки нужно только тогда когда есть определённо наведённые ФАКТЫ которые полагаю могли просто взять у владельцев даного завидения либо просто подойти поговорить и спросить что в данном случае не было придпринято , это говорит о не компетентности людей пишучих такие статти! Место того чтоб дать важную информацию для людей занимаетесь балоболством , а действительно важные моменты и проблемы упускаете , которые у вас просто перед носом .


Олена  26/04/2013 10:05 pm

Редакція інтернет газети UZHGOROD, розберіться з пристройкою на перехресті проспекта Свободи і вул. Заньковецької , навпроти Київстара. Відірвали великий шмат пішохідної дороги прямо на жвавому пішохідному переході. Та і взагалі з проспектом Свободи, і не тільки.


Петро  26/04/2013 8:37 pm

Все це брехня для відводу очей. З другої сторони тераси навіть не передбачено спуску. Сходи зроблено на проїжджу частину, двері відкриваються назовні. Як ви думаєте там будуть проходити пішоходи?Це звичайний захват території. Куди тільки дивиться мерія та міліція, чи вони сліпі, або правила дорожнього руху передбачають вихід з тераси на проїжджу частину? Зразу видно , що тут працюють неоподатковані гроші в кишенях чиновників.


Даниель  26/04/2013 5:52 pm

Дорогие читатели , сходя с итогов допросов на счет СОЛО-Терасса из 100% , 91% были одногласны что это замечательная идея , итог - в даном районе нету места где можна приятно провести время и выпить ту душистую чашку кофе и насладится этим . Судя с того что я услишал и знаю , могу зделать такие выводы : " Соло - это место отличного настроения, позитивных эмоцый и прятного гостипиямстра".


Оксана  26/04/2013 5:32 pm

Я приєднуюсь до слів Руслана ,та як сама проживаю в цьому районі і задоволена, що відкривається ця тераса. Доречі я спілкувалась з власниками по поводу пішохідної зони і вони мене запевнили, що траутарну частину загороджувати чи забудовувати не будуть.


Руслан  26/04/2013 5:29 pm

На сам перед це не так! тому що в районі вул.Феденця нема ніде терраси де можна присісти ,і випиту хочаб ту чарку кави,або випити квасу, тому я важаю що вони молодці що роблять в нашому районі террасу.

Total 7 comments
]]>