Another student has ratted Dean Miklovda out

uzhgorod.in  22 June 2012 09:37  141015108 1015587
Another student has ratted Dean Miklovda out

The 5th year student of UzhNU Economics Faculty Ivan M. appealed to the regular part of Organized Crime Control Authority of Ukrianian MIA on June 21, 2012 at 2.10 p.m. with the statement that the Economics Faculty Dean demanded and received bribe in the amount of $500 and $400 from him for the successful passing of session exams. Money was removed. The security measure is the recognizance not to leave the country.

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (10)

родина економістів  26/06/2012 11:06 pm

я закінчила економічний в УжДУ, мої обидві доньки також студенти вже УжНУ, старша вже закінчила. А щодо Мікловди - вжитті не повірю, підставили. Не того взяли.


Игорь Баран  26/06/2012 7:47 am

система здачі екзаменів за гроші є злочинною вже тому, що спотворює саме поняття Вищоі освіти


Студентка   25/06/2012 11:14 pm

ЯКЩО ПЛАТИТЕ ЗА ЕКЗАМЕНТИ, ТО ЦЕ НЕ ХАБАР, А ПОДАТОК ЗА ВАШУ ТУПІСТЬ. РОЗУМНІ НЕ ПЛАТЯТЬ. А ЯКЩО ПЛАТИТЕ, ТО МОВЧІТЬ ПРИНАЙМІ, А ТО ВИКЛАДАЧ ВАМ ДОПОМОЖЕ, А ВИ ЩЕ ЙОГО І ЗДАСТЕ. Я КОЛИШНЯ СТУДЕНТКА УжНУ, ЯКА ЗА ЖОДЕН ІСПИТ НЕ ЗАПЛАТИЛА І ОТРИМАЛА ДИПЛОМ З ВІДЗНАКОЮ.


Умничка  24/06/2012 4:04 pm

УБОЗ хотят разогнать, вот они и хотят прогнутся побольше! Мол, такие молодцы, такие у них резонансные дела!!!! Это выгодно и этому управлению, и Хазяину Зак
ду,поэтому до выборов еще ждите одно громкое дело по коррупции в УжНУ...


Саша  24/06/2012 3:23 pm

Не спорю, подставили. Нормальный препод, не вымогал взятки, но брал все-таки взятки постоянно. За это должен и посидеть. Хотя маловероятно, что посадят.


Випускниця факультету  24/06/2012 1:48 am

І де лише такі грошовиті студенти у нас беруться, що носять всім пачками гроші?) Звичайно, що Мікловда ніколи нічого не вимагав у студентів, окрім знань! Я сама випускниця цього факультету і ніколи, ніскільки і нікому не заплатила за здачу іспитів! Єдине, що зробила, то подарувала після вручення дипломів букет академ керівнику із банальних лілій.


Орел Юра  22/06/2012 11:16 am

Це все "підстава" і "провокація". Я вчився на економічному 10-15 років тому і з впевненістю можу стверджувати, що Василь Петрович - чесна і порядна людина, який завжди лояльно ставився до студентів і ніколи не брав хабарі.


юра  22/06/2012 10:22 am

просто дебилы учится не хотят - вот и носят!
брали все и берут когда бестолочь предлагает, а Микловду подставили!


Богдан  22/06/2012 10:22 am

Мікловда за всі роки зарекомендував себе з найкращого боку. Це все виглядає як дешева підстава.


міша  22/06/2012 10:12 am

він вимагав???

самі несли безтолочі...

Total 10 comments
]]>